Produkty

InDMS

Naše řešení preferují optimální poměr mezi funkčností standardních produktů a individuálním přizpůsobením zákaznickým požadavkům s využitím nejnovějších technologií v oboru systémové integrace.

Softwarové řešení ECM/DMS založené na technologii inDMS je výkonný konfigurovatelný nástroj pro správu a řízený oběh informací, znalostí a dokumentů v administrativě, službách a výrobních organizacích různého rozsahu. Základem řešení je centrální archiv dokumentů s řízeným přístupem, který je doplněn o nástroje pro efektivní týmovou spolupráci s možností automatizace pracovních postupů a činností. Jediný produkt tak poskytuje všechny komponenty potřebné pro efektivní pořízení, správu a využití dokumentů až po jejich archivaci. Bezpečnost a důvěrnost dat je zajištěna mechanismy pro verifikaci integrity jednotlivých dokumentů a celého úložiště. Doplněním rozšiřujících komponent lze základní řešení povýšit na úroveň celopodnikového řešení pro velké společnosti a organizace.

Technologie inDMS je optimální platformou pro teamovou spolupráci, vývoj, automatizaci a optimalizaci jednodušších i velmi složitých procesů.

Celý článek...

 

ABBYY

Technologie a produkty rozpoznávání společnosti ABBYY pomáhají spravovat rostoucí množství informací díky výkonným nástrojům, které jim umožňují: získat informace z papíru a obrázků, automaticky získávat data a zpracovávat a ukládat hodnotné informace.

Celý článek...

 

Panasonic

Celý článek...

 

Fujitsu

Celý článek...