Optimalizace tiskového prostředí

optimalizacetiskuNabízíme Vám globální a nestranný pohled na problematiku tiskových výstupů za pomoci inteligentní Optimalizace tiskového prostředí.

Díky prudkému rozmachu IT technologií v posledních 15 letech vznikla ve většině společností heterogenní tisková prostředí - lokální tiskárny (jehličkové, inkoustové, laserové, černobílé, barevné), kopírky (analogové, digitální, černobílé, barevné), faxy (termo, inkoustové, laserové) nebo multifunkce. Roční náklady na provoz a údržbu takovéhoto prostředí jsou vysoké a celkový provoz tisku a kopírování je neefektivní.


Běžná praxe:

- Zařízení jsou využívána průměrně na 30% své měsíční zátěžové kapacity.

- Společnost má více dodavatelů tiskových zařízení, servisních služeb a spotřebního materiálu.

- Různorodost značek tiskových zařízení znamená více programů, náročná administrace a údržba.


Naše řešení:

Přesně změříme Vaše náklady, snížíme je, zvýšíme Váš uživatelský komfort.

- Vyčíslíme stávající náklady na tisk/ kopie ve Vaší společnosti. Do nejmenšího detailu.

- Navrhneme Vám optimalizaci Vašeho tiskového prostředí. V první fázi se stejným komfortem při maximální úspoře nákladů. V dalších krocích můžeme zvyšovat Váš komfort.

- Pomůžeme vám s realizací. Jsme připraveni pro Vás vybrat optimálního dodavatele, včetně případné realizace výběrové řízení na úrovni RFI, RFP.
 

Optimalizací většiny nákladů jsme schopni společně dosáhnout až 40% úspory nákladů při zachování stejného objemu tisku a  úrovně komfortu! Velkou část dokumentů navíc nebudete muset vůbec tisknout.